درمان صورت

در مواجه با افراد در اولین برخورد، صورت اولین بخشی است که در نظر آن‌ها می‌آید. برای رفع نواقص و زیباسازی صورت کلینیک آجودانیه با استفاده از کادر مجرب و مدرنترین تجهیزات کیفیت خدمات درمانی و زیبایی صورت را تضمین‌ می‌کند.

کلینیک آجودانیه ارائه دهنده‌ی خدمات زیبایی صورت مانند: دندانپزشکی، نصب روکش‌های دندان از قبیل: روکش کامپوزیت، لمینت، روکش پی اف ام، روکش زیرکونیا و همچنین خدماتی مانند جراحی لثه و جراحی دندان است. از دیگر خدمات کلینیک: تزریق ژل پرکننده زیر چشم، گونه، چانه، لب، چاله‌های صورت و زاویه سازی فک است.
همچنین در کلینیک آجودانیه خدمات بوتاکس صورت، بوتاکس پیشانی، بوتاکش اطراف چشم، بوتاکس کل صورت، بوتاکس گردن ارائه می‌شود. از دیگر خدمات می‌توان به تزریق چربی به نواحی صورت جهت حجم دهی، جوانسازی و پروتز اشاره کرد. همچنین مزوتراپی پوست، میکرونیدلینک، سابسیژن، امبدینگ، برداشتن خال و زگیل با استفاده از لیزر، لیزر دائم موهای صورت، جوانسازی پوست با استفاده از لیزر و رفع خطوط صورت از دیگر خدمات کلینیک آجودانیه است.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هریک از خدمات زیبایی و درمانی بر روی کادر مورد نظر کلیک کنید:

میکرونیدلینگ صورت

یکی از روش‌های جوانسازی و لیفتینگ صورت میکرونیدلینگ است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات میکرونیدلینگ کلینیک آجودانیه کلیک کنید

تزریق ژل پروفایلو

به منظور جوانسازی و زیباسازی صورت، تزریق ژل پروفایلو زیر نظر کادر مجرب در کلینیک آجودانیه انجام می‌شود.
برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

لیزر موهای زائد

کلینیک آجودانیه با بهره‌گیری از کادر مجرب و جدیدترین دستگاه‌ها خدمات رفع موهای زائد صورت در کمترین تعداد جلسات را ارائه می‌دهد.
برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

کامپوزیت دندان

نصب روکش‌های کامپوزیت، لمینت، پی اف ام و زیرکونیا باعث ایجاد درخشش و سفیدی در دندان‌ها می‌شود.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات زیبایی دندان کلینیک آجودانیه کلیک کنید

لمینت دندان

نصب روکش‌های لمینت، کامپوزیت، پی اف ام و زیرکونیا در کلینیک آجودانیه
برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید