درمان بدن

کلینیک آجودانیه با استفاده از کادر مجرب و تجهیزات پیشرفته ارائه دهنده‌ی انواع خدمات درمانی و زیبایی بدن است. ما سعی داریم تا بهترین خدمات را با بالاترین بازدهی به مراجعان خود ارائه نمایی.
در کلینیک آجودانیه شما علاوه بر دریافت خدمات درمانی با کیفیت زیر نظر پزشکان عمومی و متخصص، می‌توانید خدمات زیبایی مورد نیاز خود را نیز دریافت کنید.

خدمات زیبایی کلینیک: اصلاح اسکلتی بدون جراحی، بوتاکس زیر بغل برای جلوگیری از تعریق، همچنین بوتاکس کف دست و کف پا. از دیگر خدمات زیبایی کلینیک تزریق چربی از نواحی شکم و … به سینه و باسن است که موجب حجیم شدن آن قسمت از بدن بدون نیاز به جراحی است. همچنین خدماتی مانند مزوتراپی تخصصی زیبایی، میکرونیدلینگ، لاغری با دستگاه کویتیشن، لاغری با دستگاه ار اف (رادیو فرکانسی)، لاغری با دستگاه ال پی جی، لاغری با دستگاه وکیوم و همچنین مشاوره تخصصی تغذیه با هدف سلامت، لاغری، چاقی و ورزشی است. در کلینیک آجودانیه همچنین خدماتی مانند امبدینگ و طب سوزنی، مزوتراپی لاغری، لیزر موهای زائد، برداشتن خال و زگیل با استفاده از لیزر، جوانسازی پوست با استفاده از لیزر، رفع ترک‌های پوستی و رفق خطوط بدن با استفاده از لیزر ارائه می‌شود.
سم زدایی از بدن از طریق کف پا، طب سنتی و رفع زگیل تناسلی در یک جلسه از دیگر خدمات کلینیک آجودانیه است.

با کلیک بر روی هر کادر، خدمات زیبایی مورد نظر خود را در ناحیه‌ی بدن و دیگر نواحی انتخاب کنید:

درخواست مشاوره‌ی رایگان

مطمئن نیستید کدام یک از خدمات مناسب شماست؟ این کادر را کلیک کنید و فرم مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند

فیزیوتراپی

با استفاده از جدیدترین متدها و مدرن‌ترین دستگاه‌ها، کادر مجرب فیزیوتراپی کلینیک آجودانیه تا درمان کامل، همراه شما هستند.

طب سوزنی

طب سوزنی علاوه بر کاربردهای درمانی مانند تسکین درد، کاربردهای زیبایی نیز دارد. برای اطلاعات بیشتر در مورد خدمات طب سوزنی در کلینیک آجودانیه کلیک کنید

کویتیشن

با استفاده از دستگاه کویتیشن به همراه دستگاه ار اف، بدون نیاز به رژیم‌های سخت و طاقت فرسا می‌توانید بدون عوارض در کلینیک آجودانیه لاغر شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد با جدیدترین دستگاه‌ها و کمترین درد. رفع دائم موهای زائد بدن و صورت در کمترین تعداد جلسات زیر نظر کادر مجرب و حرفه‌ای در کلینیک آجودانیه.

مزوتراپی

مزوتراپی علاوه بر جوانسازی پوست و تقویت رشد مو می‌تواند برای لاغری نیست استفاده شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد لاغری با استفاده از مزوتراپی کلیک کنید.

اصلاح اسکلتی بدون جراحی

آیا می‌دانستید مشکلاتی مانند زانوی پرانتزی، قوس کمر و انحراف ستون فقرات و دیگر مشکلات اسکلتی می‌توانند بدون جراحی برطرف شوند؟ برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات بخش اصلاح اسکلتی بدون جراحی کلینیک آجودانیه کلیک کنید

رفع زگیل تناسلی

در کلینیک آجودانیه با استفاده از دستگاه لیزر، زیر نظر دکتر اورولوژ متخصص، در یک جلسه به رفع قطعی زگیل تناسلی می‌پردازد. برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.